UCO: Čtyřhru vyhrál Jiutarevič s Gornesem

08.06.2024 | Úplně posledním utkáním celého turnaje bylo finále ve čtyřhře. Do zápasu o titul postoupila nizozemsko-rakouská dvojice Matwe Middelkoop, Philipp Oswald a bělorusko-španělský pár Ivan Liutarevič, Sergio Martos Gornes, který odehrál první společný turnaj a ten byl vítězný.

UCO: Jerome Kym ovládl UniCredit Czech Open

08.06.2024 | Vítězem 31. ročníku turnaje UniCredit Czech Open se stal švýcarský tenista Jerome Kym, který v Prostějově prožil jeden z nejlepších týdnů v kariéře. Do hlavní soutěže postoupil z kvalifikace a celkově v turnaji vyhrál sedm zápasů v řadě. Ve finále porazil Chun-Hsin Tsenga z Tchai-wanu po setech 6:2, 2:6, 6:2.

UCO: Djere zlomil Neumayera ve druhém setu

07.06.2024 | V závěrečném střetnutí dne potvrdil roli velkého favorita nejvýše nasazený Srb Laslo Djere. V utkání s Rakušanem Lucasem Neumayerem sice první set získat až ve zkrácené hře, pak už ale ukázal, proč je ve světovém žebříčku na pomezí první padesátky.

UCO: Jerome Kym prodloužil senzační tažení

07.06.2024 | Úvodní semifinále UniCredit Czech Open začalo podle papírových předpokladů. Nasazený Argentinec Pedro Cachin získal první tři hry, pak se ale začaly dít velké věci. Jerome Kym ze Švýcarska vyhrál šest her v řadě a celý první set. Po pauze mezi sety se Cachin vrátil na kurt naprosto koncentrovaný.

UCO: Nasazená jednička skončila těsně před vyvrcholením turnaje

07.06.2024 | Nejvýše nasazený Srb Laslo Djere nezačal duel o postup do finále proti Chun-Hsin Tsengovi dobře a rychle prohrával 0:4. Stačil sice snížit na 3:5, z vítězství 6:3 se přesto radoval tenista z Tchaj wanu. Skvěle vstoupil také do druhé sady, v níž vedl už 4:0, turnajová jednička se ale nechtěla smířit s rychlou porážkou a srovnala průběžný výsledek.

UCO: První semifinalistou se stal Jerome Kym

06.06.2024 | V úvodním čtvrtfinále probíhajícího ročníku UniCredit Czech Open na sebe narazili zástupci mladé generace. Úspěšnější byl jednadvacetiletý Švýcar Jerome Kym, který porazil o dva roky staršího Kyriana Jaqueta z Francie dvakrát 6:4 a potvrdil aktuální skvělou formu. Byl jistější v koncovkách obou setů a na prostějovských kurtech zapsal páté vítězství v řadě.