UCO: Třetí nasazený třetím semifinalistou

06.06.2024 | Jako třetí si postup mezi nejlepší čtyři vybojoval Argentinec Pedro Cachin po třísetovém souboji s Moldavanem Radu Albotem. Třetí nasazený sice s turnajovou šestkou prohrál první sadu 3:6, pak ale průběh duelu otočil a další dva sety získal v poměru 7:5, 6:2.

UCO: Tseng: „Bál jsem se o výsledek, ale fanoušci byli skvělí.“

06.06.2024 | Čtvrtfinále Vrbenský – Tseng, Tchai-wanec vyhrál po boji první set, ve druhém Tseng vedl 4:0 a 5:1, všichni už čekali, že promění mečbol, měl tři, ale nic takového se nestalo. Vrbenský se zvedl, vyhrával gem za gemem a Tseng se začal obávat o osud zápasu. Co se mu odehrávalo v hlavě?

UCO: Tenisový svátek ozdobí hvězdná exhibice

05.06.2024 | V tradici skvěle obsazených exhibičních zápasů budou pokračovat pořadatelé UniCredit Czech Open také v letošním roce. Loni fanoušky okouzlil Tomáš Berdych s Jakubem Menšíkem, tentokrát si to v rámci sobotního finálového programu od 10 hodin rozdají špičkové smíšené páry. Lucie Šafářová s Tomášem Plekancem vyzvou dvojici Kristýna Plíšková, Jan Koller.

UCO: Poslední vítěz skončil v osmifinále

05.06.2024 | Obhájce loňského titulu Dalibor Svrčina vypadl nečekaně ve 2. kole. S Lucasem Neumayerem prohrál 0:6, 2:6, když se prakticky nedostal do zápasu. Soupeř byl od začátku aktivnější a téměř celý zápas měl pod kontrolou.

UCO: Čtvrtý nasazený Vít Kopřiva vypadl předčasně

05.06.2024 | Snažení Víta Kopřivy o zopakování vítězného tažení z roku 2022 skončila na turnaji UniCredit Czech Open nečekaně již ve 2. kole. Nad síly čtvrtého nasazeného hráče byl Chun – Hsin Tseng z Tchai-wanu. Prostějovský tenista prohrál 4:6, 2:6 přestože měl v prvním setu výhodu brejku.

UCO: Wimbledonská vítězka přijela na UniCredit Czech Open

05.06.2024 | Velké překvapení čekalo na fanoušky 31. ročníku prostějovského challengeru. Přímo na tribuně centrálního dvorce v rámci čtvrté rundy podporovala Andrewa Paulsona wimbledonská vítězka Markéta Vondroušová.