UCO: Poslední vítěz skončil v osmifinále

05.06.2024 | Obhájce loňského titulu Dalibor Svrčina vypadl nečekaně ve 2. kole. S Lucasem Neumayerem prohrál 0:6, 2:6, když se prakticky nedostal do zápasu. Soupeř byl od začátku aktivnější a téměř celý zápas měl pod kontrolou.

UCO: Čtvrtý nasazený Vít Kopřiva vypadl předčasně

05.06.2024 | Snažení Víta Kopřivy o zopakování vítězného tažení z roku 2022 skončila na turnaji UniCredit Czech Open nečekaně již ve 2. kole. Nad síly čtvrtého nasazeného hráče byl Chun – Hsin Tseng z Tchai-wanu. Prostějovský tenista prohrál 4:6, 2:6 přestože měl v prvním setu výhodu brejku.

UCO: Wimbledonská vítězka přijela na UniCredit Czech Open

05.06.2024 | Velké překvapení čekalo na fanoušky 31. ročníku prostějovského challengeru. Přímo na tribuně centrálního dvorce v rámci čtvrté rundy podporovala Andrewa Paulsona wimbledonská vítězka Markéta Vondroušová.

UCO: Vítěz UniCredit Czech Open 2020 nepostoupil z kvalifikace

04.06.2024 | Určitě bylo velkým překvapením vyřazení nasazené jedničky v kvalifikaci Poláka Kamila Majchrzaka (290. ATP), který už byl v únoru 2022 75. na světě. V Prostějově prohrál v druhém kole kvalifikace s Francouzem Arthurem Geaou (382.) 4:6, 6:4, 4:6.

UCO: Vít Kopřiva: Hraji doma, chci uspět

04.06.2024 | Pozici papírového favorita dokázal potvrdit čtvrtý nasazený Vít Kopřiva v souboji se zkušeným Stefanem Travagliou z Itálie. Přestože měl pomalejší začátek a prohrával 0:3 v první sadě, Rychle se mu podařilo vyrovnat a lepším hráčem byl i ve druhém setu.

UCO: Za rok už přijedu, věří Jakub Menšík

04.06.2024 | Už tradičně velký zájem byl o tiskovou konferenci šéfa prostějovského tenisu Miroslava Černoška a v součané době zraněného Jakuba Menšíka. Zápasy probíhajícího ročníku UniCredit Czech Open sleduje Jakub Menšík pouze v roli diváka.