Týmy

Mladší žáci Starší žáci Dorost Extraliga

Dva sety rozhodly o našem stříbře

14.09.2010 | Na mistrovství ČR družstev v babytenisu, Memoriálu Zdeňka Kocmana skončil náš tým na stříbrném stupni, když finálový duel s I. ČLTK Praha skončil 3:3, 21:23 a právě dva prohrané sety navíc rozhodly o tom, že se nakonec radoval tým I. ČLTK Praha. Hrálo se v areálu TK Sparta Praha ve Stromovce. Jak postupoval náš tým?

Starší žactvo TK AGROFERT mistrem ČR

31.08.2010 | Rakovnický areál TC Cafex byl dějištěm mistrovství České republiky družstev staršího žactva. Vítězem se stal celek TK AGROFERT Prostějov vedený Ivo Šilhánkem. Role se vyměnily, šampionáty mladšího a staršího žactva potvrdily, že těmto kategoriím kraluje TK AGROFERT Prostějov a pražská Sparta. Zatímco titul v mladších žácích získal sparťanský tým nejtěsnějším poměrem, stejné to bylo nyní na šampionátu v Rakovníku, TK AGROFERT Prostějov porazil Spartu ve finále 5:4.

Bronz na MS družstev do 16 let!

05.10.2009 | Vynikajícího úspěchu dosáhl český tým na MS družstev do 16 let, na Junior Davis Cupu, které se konalo v Mexiku. V městě San Luis Potosi dosáhl velkého úspěchu český tým ve složení Robert Rumler, Jiří Veselý (oba TK AGROFERT Prostějov) a Lukáš Vrňák(I. ČLTK Praha), vybojoval bronzové medaile, v zápase o třetí místo porazili Francii 3:0. Oba hráči našeho klubu byli oporami týmu, ve skupině jsme přehráli Indii 3:0, Chile 3:0 a USA 2:1. V semifinále ČR podlehla pozdějšímu šampionu Austrálii 0:3. Kapitánem byl náš Jaroslav Machovský.

Stříbro na M ČR družstev dorostu

05.10.2009 | V pražské Stromovce, v areálech TK Sparta a PSK Olymp se sešla dorostenecká družstva k bojům o titul mistra republiky. Celek TK AGROFERT Prostějov prohrál až ve finále s týmem I. ČLTK Praha, bronzové medaile si odvezli mladí reprezentanti TK Precolor Přerov. Co rozhodlo finálový duel? Že pro zranění nenastoupila prostějovská týmová jednička Robert Rumler a určitě jsme nečekali, že ve finále prohraje Chorvat Dino Marcan se štvanickým Vrňákem?

Starší žactvo TK AGROFERT stříbrné

31.08.2009 | V pražském sportovním areálu Hamr-Záběhlice se konalo Mistrovství České republiky družstev staršího žactva a náš tým TK AGROFERT získal stříbrné medaile, když ve finále podlehl silnému celku I. ČLTK Praha 4:5.

TK AGROFERT má první týmový titul

20.07.2009 | Na Mistrovství republiky družstev mladšího žactva v Jihlavě jsme potvrdili pověst favorita a s přehledem jsme si došli pro první týmové zlato! Stříbro odvezlo do Stromovky mládí TK Sparta a bronzové medaile na Štvanici celek I. ČLTK Praha. Vítězný celek hrál ve složení: Michal Dembek, Miroslav Chyba, Dominik Starý, Petr Hájek, Pavel Janoušek, Lukáš Vágner a Štěpán Šimek, Andrea Gabriela Knutsonová, Petra Melounová, Hana Kvapilová a Kateřina Navrátilová. Kapitánem byl Ivo Šilhánek, asistentem Pavel Jaloviec, trenérem Ondřej Soukup, fyzioterapeutem Dan Kratochvíl.