Mladší žáci ovládli mistrovství ČR družstev

19.07.2022 | Prostějovský tým mladších žáků vyhrál mistrovství ČR družstev, které se již tradičně odehrálo v polovině července ve Zlíně. Ve finále porazil tým pražské Sparty 5:2.UniCredit Czech Open: Kopřiva vybojoval největší titul kariéry!

04.06.2022 | Vítězem prostějovského UniCredit Czech Open se stal Vít Kopřiva, tyřiadvacetiletý Čech v největším kariérním finále přehrál o pět let mladšího Dalibora Svrčinu. Po pěti triumfech na nižším okruhu ITF slaví zisk premiérového challengerového titulu.Kopřiva se Svrčinou postoupili do semifinále!

03.06.2022 | Největší český mužský turnaj UniCredit Czech Open dospěl do čtvrtfinále, český tenis měl tři šance a dvě využil! Vít Kopřiva porazil ve dvou setech Brazilce Pucinelliho, uspěl také Dalibor Svrčina, i on Srba Medjedoviče porazil ve dvou setech.UniCredit Czech Open: Splněné ředitelovo přání

03.06.2022 | Na tiskové konferenci před turnajem si Jakub Dusílek, předseda představenstva a generální ředitel UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia přál, aby došlo k česko-slovenským duelům, a to se mu stoprocentně splnilo! Stačí navíc připomenout, že UniCredit Bank působí na obout trzích, jak v Česku, tak na Slovensku.UniCredit Czech Open: Dalibor Svrčina ve finále!

03.06.2022 | Turnajová ředitelka Petra Černošková si po prvním semifinálovém duelu hodně oddechla, moc si přála, aby český tenis měl zastoupení ve finále, a to ani ještě nepomyslela, že by po pěti letech zvedl vítěznou trofej Čech, jako se to naposledy podařilo Jiřímu Veselému v roce 2017.Bude český tenis v semifinále?

02.06.2022 | Centrální dvorec bude dnes patřit čtyřem čtvrtfinálovým zápasům, v nich má český tenis tři šance a slovenský dvě. Co je pro prostějovský tenis nové? Na scénu se vrací tradiční partner prostějovského turnaje bankovní dům UniCredit Bank a česko-slovenské duely patří zákonitě do filozofie této prestižní banky.< 4 5 6 7 8 9 >
AGROFERT TK PLUS
Město Prostějov Olomoucký kraj
facebook Rekreační tenis

Oficiální partner klubu