Prostějovské naděje krůček od titulu

29.09.2016 | Uprostřed záři se na prostějovských dvorcích sešly nejlepší týmy českého babytenisu, aby si to rozdaly o mistrovské tituly na XI. MČR v babytenisu a zároveň uctily památku tenisového nadšence Zdeňka Kocmana, který byl velkým propagátorem mini a babytenisu. Přestože finálový výsledek proti TK Sparta Praha zněl 2:4, vše se nakonec vyvinulo tak, že vítěz poslední čtyřhry se stane vítězem soutěže (po dvouhrách byl stav 1:3, ale první čtyřhru vyhráli hráči TK AGROFERT Prostějov v poměru 6:2 a jakékoliv vítězství v poslední čtyřhře by jim poměrem gamů zajistilo prvenství! Domácí hráči byli několikrát pouze dva míče od vítězství, přesto se nakonec radoval tým z Prahy.

Finále: TK Sparta Praha – TK AGROFET Prostějov 4:2, (Fruhvirtová – Horáček 6:0, Sysel – Sedlář 6:0, Sklenička – Kumstát 7:6, Valentová – Mrva 6:3, Fruhvirtová, Valentová – Sedlář, Kumstát 7:5, Sysel, Sklenička – Mrva, Chodura 2:6).