Dalibor Svrčina je první v Evropě!

20.05.2016 | Turnaj Tennis Europe do 14 let nejvyšší kategorie 1 - "The 23rd Piešťany Cup U14 2016" se vydařil mladým prostějovským tenistům, Dalibor Svrčina, Lukáš Vaculík a Denisa Huňková přivezli tři tituly. Svrčina vyhrál dvouhru a získal titul ve čtyřhře s Vaculíkem, Huňková byla také úspěšná v deblu. A co je nejdůležitější, po turnaji je Dalibor Svrčina na evropském žebříčku do 14 let na prvním místě! Jak dopadly jednotlivé výsledky.

Svrčina porazil v prvním kole Slováka Almasiho 6:0, 6:2, ve druhém Ira Elamina 6:4, 7:6, ve třetím domácího Katucha 6:4, 6:3, ve čtvrtfinále Srba Joviče 6:3, 6:1, v semifinále Poláka Taczalu 6:3, 6:1 a ve finále pak Svrčina přehrál krajana Horáka 6:1, 6:1. Ve čtyřhře spolu s Vaculíkem porazili polský pár Lorens, Taczala 4:6, 6:4 10:3, Huňková spolu s Vajsejtlovou přehrály dvojici Bartoneová (LAT), Faknerová (SLO) 6:4, 6:7, 10:5.