Jiří Lehečka kraloval v Plzni

19.03.2015 | V polovině března vyhrál čtrnáctiletý Jiří Lehečka (TK AGROFERT) poslední halový turnaj v této sezoně v kategorii A starších žáků, na dvorcích TK Škoda Plzeň byl úspěšný nejen ve dvouhře, ale spolu s Jakubem Beranem (TK Sparta Praha) i čtyřhru. V prvním kole dvouhry porazil Jiří Lehečka Břetislava Lukáše (Tennis club Dvůr Králové) 6:4, 6:2, ve druhém Daniela Siniakova (TK Sparta) 6:2, 4:6, 6:2, ve čtvrtfinále Ivana Gorbušina (TC VŠ Praha) 6:2, 6:2, v semifinále Vítka Horáka (I. ČLTK) 6:2, 6:4 a ve finále Petra Stavrovského (TK NERIDÉ) 6:3, 4:6, 6:4. Ve čtyřhře se Sparťanem Beranem dvojici Jiří Barnát (TK Sparta), Kristián Kubík (TK OAZA Praha) 6:2, 6:2.

Ve stejném termínu na turnaji kategorie A, starších žákyň v TK Most se Denisa Huňková (TK AGROFERT) spolu s Klárou Novákovou (TK Slavia Plzeň) probojovala do finále čtyřhry, ve kterém prohrály s párem Nikola Břečková, Vendula Žižková (obě Severočeská tenisová) 1:6, 2:6.