Memoriál Petra Mariňáka vyhrál Jurajda

04.03.2015 | Celostátní turnaj mladších žáků nejvyšší kategorie Memoriál Petra Mariňáka se hrál už pošestnácté v Prostějově a zcela suverénně ho vyhrál domácí Adam Jurajda, který ve finále přehrál opět Daniela Siniakova ze Sparty 6:3, 6:2. Jurajda v prvním kole porazil Josefa Zapletala (TC Staré Město) 6:2, 6:1, ve druhém Víta Lanfelda (LTK Liberec) 6:2, 6:2, ve čtvrtfinále klubového kolegu Lukáše Zavřela 6:1, 6:1, v semifinále Štěpána Bauma (TK Sparta Praha) 6:1, 6:1.

Jurajda navíc vyhrál spolu se Siniakovem čtyřhru, ve finále porazili pár Šimon Mališ (TK SC Ostrava), Michal Kračman (TK Sparta Praha) 7:6(4), 6:4. Matyáš Alan a Vojtěch Burian z TK AGROFERT se probojovali do semifinále čtyřhry. Memoriál Petra Mariňáka je v Prostějově mládežnickým turnajem s největší tradicí, Petr Mariňák se po výborných výsledcích v juniorských kategoriích následně zapojil se do trenérské práce, ale zákeřná nemoc vše ukončila.