Kynčlová ovládla Moser Cup

04.05.2012 | Mezinárodní turnaj Tennis Europe do 12 let Moser Cup v Rakovníku patřil Anně Kynčlové (TK AGROFERT), která vyhrála dvouhru a spolu se Sparťankou Lucií Kaňkovou získala i titul ve čtyřhře. Tento turnaj patří každým rokem v této věkové kategorii k nejvíce navštěvovaným tenisovým akcím v Evropě, v Rakovníku se sešlo 113 tenistů a tenistek z 20 zemí. Jak postupovala Kynčlová za titulem ve dvouhře?

V prvním kole porazila Britku Budinovou 6:2, 6:3, ve druhém Němku Pschorrovou 6:3, 6:0, ve třetím její krajanku Kruempelmannovou 6:3, 6:0, ve čtvrtfinále Slovenku Pillarovou 3:6, 7:5, 6:1, v semifinále Bužkovou 6:2, 4:6, 6:0 a konečně ve finále Drábkovou 6:4, 6:4. Souboj dvou reprezentantek ve finále rozhodl vyrovnanější výkon Kynčlové. Drábková zvládla se v obou setech ujmout vedení, ale klíčové body nevyužila. Kynčlová s Kaňkovou získaly i titul ze čtyřhry, když ve finále velmi snadno přehrály ruský pár Zhulinová a Boltinskayaová 6:3, 6:2.