V klubu vítáme skvělou posilu. Přichází Tomáš Macháč

13.02.2024 | Novou posilou TK Agrofert Prostějov se stal Tomáš Macháč, druhý nejlepší český hráč, který také na začátku letošního roku potvrzuje skvělou formu. Ve světovém žebříčku ATP se již dostal na hranici šesté světové desítky a parádní výkony podává i v deblu.

Na Australian Open postoupil do 3. kola ve dvouhře a semifinále čtyřhry. Pak si zahrál čtvrtfinále v Marseille, kde současně získal první titul na okruhu ATP v deblu. Výbornými výkony se prezentuje také v Davis Cupu a bude velkou posilou prostějovského klubu.

„Je to skvělé pro klub i daviscupový tým, který je teď kompletně prostějovský. Může se to hodit třeba při soustředění hráčů před zářijovými zápasy skupinové fáze probíhajícího ročníku,“ poznamenal daviscupový kapitán a šéftrenér TK Agrofert Prostějov Jaroslav Navrátil.

Prostějov je mateřským klubem pro Jiřího Lehečku, Jakuba Menšíka, Víta Kopřivu i Adama Pavláska. K tomuto kvartetu přibyl Tomáš Macháč a národní výběr je tak pod jednou hlavičkou. „Tomáš je skvělý kluk a bude rozhodně velkou posilou. Máme velkou radost, že jej můžeme přivítat v našem klubu,“ prohlásila Petra Černošková, šéfka prostějovských tenisových projektů.AGROFERT TK PLUS
Město Prostějov Olomoucký kraj
facebook Rekreační tenis
Oficiální partner klubu