UniCredit Czech Open: Splněné ředitelovo přání

03.06.2022 | Na tiskové konferenci před turnajem si Jakub Dusílek, předseda představenstva a generální ředitel UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia přál, aby došlo k česko-slovenským duelům, a to se mu stoprocentně splnilo! Stačí navíc připomenout, že UniCredit Bank působí na obout trzích, jak v Česku, tak na Slovensku.

A dnešní semifinále UniCredit Czech Open má na programu dva česko-slovenské zápasy – Svrčina s Kleinem a Kopřiva s Horanským.

Připomeňme si aktéry semifinálové scény:

Dalibor Svrčina, 202. ATP, 19 let, prostějovská naděje na domácích kurtech ukázala své možnosti už v 1. kole, když vyřadila nejvýše nasazeného Federica Coriu z Argentiny. Fanoušci věří, že jeho turnajový příběh ještě nekončí.

Lukáš Klein, 326., 26 let, postupem do semifinále natáhl svoji vítěznou sérii na osm zápasů, protože těsně před Prostějovem vyhrál challenger v německém Bielu a přivezl si kvalitní formu.

Vít Kopřiva, 167., 26 let, český reprezentant na čtvrtý pokus postoupil v probíhající sezoně poprvé do semifinále challengeru a potvrdil, že našel herní pohodu.

Filip Horanský, 191., 29 let, v dosavadním průběhu UniCredit Czech Open zatím v Prostějově ztratil jediný set a naznačil, že může dosáhnout na velký úspěch.AGROFERT TK PLUS
Město Prostějov Olomoucký kraj
facebook Rekreační tenis

Oficiální partner klubu