Týmy

Mladší žáci Starší žáci Dorost Extraliga


Sportovec Olomouckého kraje

13.02.2009 | Olomoucký kraj zná své nejlepší sportovce uplynulého roku, veslařka Pavlína Žižková odsunula na druhé místo Tomáše Berdycha, třetí příčka patří autokrosaři Ladislavu Hanákovi. Házenkářky DHK Olomouc si odnesly titul nejlepší tým. Nejlepším juniorským týmem se stali mladí tenisté TK Agrofert Prostějov, cenu přišli převzít šéftrenér mládeže Ivo Šilhánek a naše mládí reprezentoval Miroslav Chyba.Úspěch TK AGROFERT na M ČR mladšího žactva

04.02.2009 | Petra Melounová vyhrála na šampionátu, který se konal v Praze na I. ČLTK dvouhru a s Porubskou i čtyřhru! Hana Kvapilová byla třetí v singlu a s naší Kolářovou ve čtyřhře, v semifinále čtyřhry byla i Kateřina Navrátilová, která hrála s Beckovou. Na mistrovství žáků ve Vendryni se Miroslav Chyba dostal ve dvouhře do semifinále a spolu s naším Lukášem Vágnerem vyhrál zlato ve čtyřhře. Štěpán Šimek pak byl s Motlem v semifinále čtyřhry.Hráči TK AGROFERT oporami výběrů Jižní Moravy!

28.12.2008 | Miroslav Chyba, Petra Melounová a Kateřina Navrátilová se zasloužili o dvojnásobný triumf výběrů Jihomoravského tenisového svazu na tradičním Junior Davis a Fed Cupu. Oba výběry v těchto soutěžích obsadili 1. místa, ve finálových duelech se proti týmům Jižní Moravy postavilo mládí Severní Moravy, i výsledky byly stejné ? 2:1! Prostějovští mladí tenisté hráli v závěrečných zápasech rozhodující roli, jak Chyba, tak i Melounová vyhráli své dvouhry a byli oporami v rozhodujících čtyřhrách.Dorost TK AGROFERT získal čtvrté zlato!

23.09.2008 | Patří nám všechny týmové tituly! Po mladším a starším žactvu, jasném vítězství v české extralize získal zlaté medaile i náš dorostenecký tým! Na šampionátu, který se uskutečnil v pražské Stromovce v areálech TK Sparta a PSK Olymp Praha, ve finále jasně porazil I. ČLTK Praha, za stavu 5:2 vzdali naši kapitáni dobře rozehrané čtyřhry.TK AGROFERT Prostějov dominoval extralize!

15.09.2008 | Prostějovský tým zcela jasně obhájil loňský titul, všechna svá střetnutí rozhodl již po dvouhrách, svého finálového soupeře TK Precolor Přerov, který vyhrál skupinu v Ostravě, na svých dvorcích doslova deklasoval. Pohár vítěze extraligy a zlaté medaile převzali Jarkko Nieminen, Igor Andrejev, Tomáš Berdych, Jan Hájek, Jiří Novák, Michal Tabara, Tomáš Cibulec, Lukáš Dlouhý, Lukáš Lacko, Tomáš Cibulec, Dušan Lojda, Jaroslav Levinský, Sibylle Bammerová, Dominika Cibulková, Lucie Šafářová, Petra Cetkovská a Petra Kvitová.Chceme obhájit extraligový titul!

05.09.2008 | Tenisté TK AGROFERT Prostějov se loni po rozdělení TK Česká sportovní vrátili na extraligový trůn, ve finále zcela přesvědčivě porazili celek TK Precolor Přerov. Od neděle začíná další ročník nejvyšší soutěže smíšených družstev a máme opět jediný cíl ? získat nejvyšší týmový titul! Navíc po zisku mládežnických titulů ? mladší a starší žáci se stali mistry České republiky by to bylo zákonité potvrzení převahy prostějovského tenisu.< 3 4 5 6 7 8 >
AGROFERT Město Prostějov Olomoucký kraj
TK PLUS TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY MORAVIA STEEL
Olomouc
facebook Rekreační tenis


Oficiální partner klubu