Nejkvalitnější tenisový turnaj mužů v ČR.

World Junior Tennis Finals

Mistrovství světa družstev do 14 let.

WJTF

Nike Junior Tour: Šumová a Pavlásek

12.05.2008 | Výborně vkročili do seriálu Nike Junior Tour při prvním turnaji staršího žactva naši Adam Pavlásek a Diana Šumová. Adam navíc ve finále porazil klubového kolegu Marka Jaloviece, ve čtyřhře byl úspěšný Patrik Homola, vyhrál debla spolu s Matějem Činelou (I. ČLTK Praha). Turnaj se konal v našem areálu, v průběhu bojů kurty několikrát hodně promokly, obětavost organizátorů však byla příkladná. Potlesk po skončení bojů patřil tedy nejen úspěšným tenistům, ale i vrchnímu rozhodčímu Petru Flašarovi a řediteli soutěže Petru Cetkovskému, odvedli dokonalou práci. Seriál letos už tradičně vyvrcholí turnajem Masters u nás v Prostějově, nejlepší pak odletí na celosvětové finále na Miami.

Začíná seriál Nike Junior Tour

03.04.2008 | Nike Junior Tour, světový seriál pro kategorie 12 a 14 let vstupuje do 12. ročníku a od začátku je u toho prostějovský tenis, má dlouhodobou spolupráci s firmou Nike a je také garantem českého okruhu. Jaké jsou termíny českého seriálu? Starší žáci a žákyně opět zahajují seriál v Prostějově 18. ? 22. dubna, další turnaje této věkové kategorie se uskuteční od 12. do 16. září v TK Slavia PU Plzeň, mladší žáci a žákyně budou hrát 6. ? 10. 8. v TK DEZA Valašské Meziříčí a 22. - 26. 8. v pražské Spartě. Závěrečné a rozhodující Masters se uskuteční v Prostějově od 30. září do 3. října.

Turnaj MASTERS - Nike Junior Tour 2007

24.09.2007 | Vyvrcholení celorepublikové mládežnické soutěže mladších a starších žáků tradičně konané na dvorcích TK Agrofert Prostějov. V termínech od 1. do 2. 10. se mladší žáci a od 3. do 4. 10. mladší žákyně utkají o celkový titul z letošní tour.