Czech Open podruhé s MONETOU v našem areálu

22.05.2019 | Na konci června to budou dva roky, co se MONETA Money Bank stala generálním partnerem Českého tenisového svazu, loni se největší český turnaj se hrál popětadvacáté a poprvé měl turnaj nového titulárního partnera MONETA Money Bank.

Šéf českého tenisu Ivo Kaderka před rokem získal do role generálního partnera svazu právě tento bankovní dům a s pomocí Českého tenisového svazu se největší turnaj na území České republiky měl minimálně v nejbližších třech letech hrát pod názvem MONETA Czech Open.

„Jsme opravdu rádi a je pro nás ctí, že můžeme být titulárním partnerem největšího českého turnaje, že můžeme u tohoto turnaje být. Jsme generálním partnerem Českého tenisového svazu, snažíme se pomáhat při hledání talentů, aby Česká republika byla i nadále světovou tenisovou velmocí,“ říkal v Prostějově Tomáš Spurný, generální ředitel MONETA Money Bank.  „Tříletá smlouva je pro turnaj velice pozitivní zprávou,“ konstatoval loni Miroslav Černošek, šéf pořádající TK PLUS. „Tenisový turnaj je naše rodinné stříbro, vždycky jsme tento turnaj ve společnosti TK PLUS brali jako naši vlajkovou loď – a to stále platí. Stejně to vnímá titulární sponzor, vedení statutárního města Prostějov i Olomouckého kraje a další tradiční partneři. Díky nim v Prostějově každoročně vidíme špičkové hráče, je to společné dílo,“ přidává Miroslav Černošek.AGROFERT Město Prostějov Olomoucký kraj
TK PLUS TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY MORAVIA STEEL
Olomouc
facebook Rekreační tenis


Oficiální partner klubu