Prostějovské mladší žáctvo ovládlo mistrovství ČR

06.02.2019 | Halovými mistry ČR v kategorii mladšího žactva jednotlivců se stali hráči TK AGROFERT Prostějov Jan Kumstát (2007) a Marie Slaměníková (2007). Kumstát ve finále v Jablonci v souboji dvou nejvýše nasazených porazil klubového kamaráda Maxima Mrvu (2007) 6:3, 6:3.

Turnajová jednička Slaměníková si ve finále na Spartě poradila s Alenou Kovačkovou (2008, TK Sparta Praha) 6:1, 6:4. Halová MČR se konala ve dnech 1. – 4. února, pořadatelem HM ČR chlapců byl tenisový klub ČLTK Jablonec nad Nisou, pořadatelem HMČR dívek byl TK SPARTA Praha, hráči a hráčky TK AGROFERT Prostějov bezkonkurenčně ovládli obě halová mistrovství mladšího žactva do 12 let. Jan Kumstát vedle vítězství ve dvouhře byl ještě ve finále ve čtyřhře s J. Sedlářem,Maxim Mrva byl ve finále dvouhry a vyhrál se Sebastianem Chodurou čtyřhru.Josef Sedlář byl v semifinále dvouhry a ve finále ve čtyřhry s Janem Kumstátem,Sebastian Chodura se probojoval do čtvrtfinále dvouhry a ve čtyřhře získal titul s Maximem Mrvou. Jan Raštica skončil ve čtvrtfinále dvouhry a s Josefem Horáčkem v semifinále čtyřhry.Marie Slaměníková vyhrála dvouhru a z prostějovských tenistek se ještě do čtvrtfinále probojovala Barbora Veselá.

Velká gratulace prostějovskému mladšímu žactvu a také upřímné poděkování rodičům, bez jejich podpory a velkých obětí by se prostějovský tenis nemohl tak radovat.AGROFERT Město Prostějov Olomoucký kraj
TK PLUS TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY MORAVIA STEEL
Olomouc
facebook Rekreační tenis


Oficiální partner klubu